عیادت رئیس دفتر رهبر انقلاب از حضرت آیت الله العظمی ملکوتی مدظله العالی

گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری عصر امروز از آیت‌الله العظمی  ملکوتی که به علت عارضه ریه در بیمارستان مسیح دانشوری بستری است عیادت و برای ایشان سلامتی از خداوند طلب کرد.

در این دیدار حجت‌الاسلام گلپایگانی در گفت‌وگو با پزشکان معالج وی در جریان روند درمانی حضرت آیت‌الله العظمی ملکوتی قرار گرفت. 

وی در حاشیه عیادت خود از آیت‌الله العظمی ملکوتی در جمع خبرنگاران به نقش و جایگاه وی در تبریز و آذربایجان اشاره کرد و گفت: جناب آیت‌الله آقای ملکوتی سابقه بسیار درخشانی در تبریز و آذربایجان به عنوان نماینده ولی‌فقیه داشتند و سال‌ها به عنوان امام‌جمعه شهر تبریز خدمت کردند. 

رئیس دفتر مقام معظم رهبری ادامه داد: جایگاه علمی ایشان هم برای حوزویان کاملا روشن است. آیت‌الله ملکوتی مجتهد و صاحب رساله است و ارادتمندان فراوانی داشته و دارند. 

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی خاطرنشان کرد: بعد از اینکه از تبریز به قم هجرت کردند در جایگاه یکی از مدرسین بزرگ حوزه علمیه نقش داشتند و از اینکه شنیدیم دچار چنین عارضه‌ای شده‌اند واقعا متاسف شدیم و حضرت آقا به من امر فرمودند که از ایشان عیادت و احوال‌پرسی کنم.

وی در خصوص آخرین وضعیت آیت‌الله العظمی ملکوتی و گزارشی که از سوی پزشکان وی ارائه شد، اظهار داشت: طوری که آقایان اطباء بیمارستان توضیح دادند وضعیت ایشان نسبت به روز اول که بستری شده بودند، بهتر است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در پایان، گفت: از خداوند می‌خواهیم همه مریضان را شفا عنایت بفرماید.

انتهای پیام/

/ 0 نظر / 23 بازدید