آیت الله هادی ملکوتی: انقلاب اسلامی ایران معادلات جهانی را بر هم زد

 

 

سراب فردا به نقل از فارس:آیت الله هادی ملکوتی ظهر امروز در جمع مردم سراب با بیان اینکه رهبری قدرتمند انقلاب اسلامی و تبعیت امت اسلامی از رهبری باعث پیروزی بزرگترین انقلاب تاریخ در ایران اسلامی شد اظهار کرد: اکنون تفکر انقلاب اسلامی در برابر تفکر الحادی و سلطه‌گرانه قرار داشته و تفکر برگرفته از ارزش‌ها و مفاهیم الهی در ایران اسلامی مرزها را در هم نوردیده و دشمنان را به هراس و توطئه چینی واداشته است.

نماینده ادوار مجلس با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران با کشورهای 5+1 ابراز داشت: بدون تعارف باید گفت که اگر کشورهای سلطه‌گر قدرت مقابله و شکست انقلاب و نظام اسلامی را داشتند تنها گزینه روی میزشان لشکرکشی و حمله نظامی بود اما قدرت ملت ایران آنها را به مذاکره مجبور کرده است.

وی استقلال طرف مذاکره کننده ایرانی را مورد اشاره قرار داد و بیان داشت: وزیر خارجه ایران با اختیار کامل در مذاکرات حاضر شده در حالیکه طرف‌های مقابل مجبورند در مقابل لابی قدرتمند صهیونیستی نیز پاسخگو باشند.

آیت الله ملکوتی حضور ملت در صحنه‌های مختلف و رهبری خردمندانه و هوشمندانه مقام عظمای ولایت را مصون کننده کشور از گزند توطئه‌های تمام نشدنی سلطه‌گران دانست و گفت: امروز جوانان این مرز و بوم حرف‌های زیادی برای گفتن در عرصه‌های مختلف دارند و ایران اسلامی به کشوری قدرتمند و با اقتدار در جهان تبدیل شده است.

گفتنی است مردم سراب از ساعات اولیه آغاز راهپیمایی با حضور گسترده و حمل پلاکارد و سردادن شعارهای انقلابی بر پیوند ناگسستنی خود با نظام مقدس اسلامی تاکید کردند.

/ 0 نظر / 27 بازدید