دیدار جمعی از اعضای نیروی هوا فضای سپاه با حضرت آیت الله العظمی ملکوتی

 

آیت الله العظمی ملکوتیقم - حضرت آیت‌الله العظمی ملکوتی مرجع عالی‌قدر تقلید ظهر امروز در دیدار جمعی از اعضای نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اشاره به انتخابات 24 خرداد، فرمودند:‌ مردم با شور و اشتیاق پای صندوق‌های رأی حاضر شدند و حقیقتا حماسه سیاسی مد نظر رهبری را محقق کردند.

معظم له با بیان این‌که مردم ایران با حضور پر شور خود در انتخابات دشمنان نظام را مأیوس کردند، اظهار داشتند: انتخابات 24 خرداد قطعا پیروزی رهبر انقلاب و مردم ایران بود و از خداوند می‌خواهیم این وحدت و همدلی را از ملت ما نگیرد.

این مرجع تقلید در ادامه با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه مسلمانان، اظهار کردند: متأسفانه دشمنان اسلام به مقدسات اسلامی توهین می‌کنند و این امر نشان دهنده عدم آشنایی آنها با اسلام است.

حضرت آیت‌الله ملکوتی با بیان این‌که وهابیت به اسم اسلام اقدامات خلاف دین را انجام می‌دهد، گفتند:‌ به اصحاب رسول خدا سلف گفته می‌شود؛ وهابیت از جمله مذاهبی است که به دست انگلیسی‌ها برای ضربه زدن به اعتقادات اسلام ناب تأسیس شده است.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه با بیان این‌که وهابیت امروز به اسم اسلام، مسلمانان و شیعیان منطقه را می‌کشد، بیان داشتند: همان کاری که دیروز در جمل، صفین و نهروان انجام شد امروز در عراق و کشورهای مسلمان صورت می‌گیرد.

معظم له با اشاره به برخی از فتواهای وهابیت در مورد شیعیان، گفتند:‌ این‌که برخی از مفتیان آنها می‌گویند شیعیان از یهودیان بدتر هستند و خون آنها را مباح می‌دانند به خاطر این است که اسلام و شیعه را نشناخته‌اند.

/ 0 نظر / 21 بازدید