دیدار حضرت آیت الله العظمی ملکوتی با طلاب شهرستان زرند

قم- حضرت آیت‌الله العظمی میرزا مسلم ملکوتی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از طلاب شهرستان زرند کرمان،‌ بر ضرورت توجه طلاب علوم دینی به مطالعه و تحقیق تأکید کرده و فرمودند:‌ طلاب نباید در مطالعه به حداقل‌ها اکتفا کنند. ایشان با اشاره به روایاتی، تحصیل علم را عبادت خواندند و ابراز داشتند: اسلام به تحصیل علم توجه ویژه‌ای دارد و طلاب بدانند که با تحصیل علم خدا را عبادت می‌کنند.

حضرت آیت‌الله العظمی ملکوتی طلاب علوم دینی را به تحصیل و تهذیب توصیه کردند و اظهار داشتند: امروز هجمه‌های فراوانی از سوی دشمنان علیه اسلام و مکتب تشیع صورت می‌گیرد و طلاب باید با خواندن خوب درس‌هایشان، پاسخ شبهات جامعه را بدهند.

معظم له با تأکید بر بزرگ بودن خطر وهابیت برای جهان اسلام تصریح کردند: وحدت مسلمانان راه مقابله با وهابیت است.

آیت‌الله العظمی ملکوتی در ادامه از حضور پر شور و حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرده و فرمودند: مردم با حضور یکپارچه وفاداری خود به نظام و انقلاب را اعلام کردند، از این رو مسئولان باید قدردان این ملت شریف باشند.

ایشان در ادامه افزودند: مسئولان باید خود را خادم ملت بدانند و برای رفع مشکلات اقتصادی مردم تلاش کنند.

حضرت آیت الله العظمی ملکوتی همچنین حضور حماسی مردم در راهپمایی 22 بهمن را جواب قاطعی به تهمت‌ها و یاوه‌گویی‌های استکبار جهانی دانسته و اظهار داشتند: مردم همیشه به آرمان‌های امام و رهبری پایبند هستند.

انتهای خبر/

/ 0 نظر / 6 بازدید