سخنرانی آیت الله هادی ملکوتی در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی -سراب

سراب فردا:آیت الله  هادی ملکوتی نخستین نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در جمع راهپیمایان 22بهمن سراب گفت: مردم مسلمان ایران با تقدیم هزاران شهید و تحمل هزینه های سنگین انقلاب اسلامی خود را به پیروزی رساندند و تا آخر با چنگ و دندان از آن محافظت خواهند کرد.

وی با اشاره به صداقت و بزرگواری ملت شریف ایران اظهارکرد: همه مسئولان اعم از لشکری و کشوری مدیون این مردمند و اگر انقلاب اسلامی به پیروزی نمی رسید به طور حتم این جایگاه ها به آنها نمی رسید.

عضو ادوار مجلس تاکید کرد: خدمتگزاری به این مردم و کمک به حل مشکلات معیشتی آنها حداقل وظیفه کارگزاران و مدیران کشور است.

وی خاطر نشان کرد: رسیدگی به مشکلات مردم و گشودن گره های کاری انها بالاتر از حج مستحبی است.

سخنران راهپیمایی باشکوه مردم سراب ، با اشاره به تحولات کشورهای منطقه تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران الگویی ارزشمند برای تمام ملت های منطقه است و پیشرفت های چمشگیر کشور نتیجه همدلی و وحدت مردم و مسئولان بوده و ملت ایران هزینه های استکبار ستیزی و عزت خود را با تحمل مشکلات ایجاد شده در طول این دوران  می پردازد.

وی به ترورهای اوایل انقلاب و تحمیل جنگ نابرابر بر علیه ملت ایران اشاره کرد و یاداورشد: یکی از این ترورها کافی بود تا ساختار نظام حاکمیتی کشوری را برهم زند اما الطاف الهی و درایت و تدبیر رهبری امت و وفاداری ملت پایه های نظام الهی را مستحکم تر کرد.

آیت الله ملکوتی با بیان اینکه حمایت از دولت و مردم سوریه از سوی ایران اسلامی  نشان از هوشمندی و تدبیر بالای مقامات کشور است بیان داشت: با دشمن باید در مرزهای خود او درگیر شد نه اینکه درگیری و کشمکش را به داخل مرزهای خود کشید.

وی با انتقاد از سیاست های فرهنگی اعمال شده از سوی دولت اصلاحات یاداورشد: زمانی در برخی جراید و نوشته های آن دوران برخی توهم توطئه و دشمن پنداری را مطرح می کردند و امروز وزیر فرهنگ آن زمان و معاون مطبوعاتی اش در اردوگاه دشمن برای بی بی سی قلم فرسایی می کنند.  


عضو باشگاه اندیشه وران حوزه علمیه قم اضافه کرد: بصیرت والای مردم ایران روز به روز فزونی می گیرد و دشمنان نظام از اقتدار این ملت به ستوه امده اند.

آیت الله ملکوتی  موقعیت خاورمیانه را استراتژیک ارزیابی کرد و افزود: انرژی غنی،وجود کانال و آبراهای حیاتی  و دیگر امکانات جغرافیایی و سیاسی خاورمیانه باعث شده است تا کشورهای غربی حیات خود را در اختلاف و درگیر کردن کشورهای منطقه به علت های مختلف جستجو کنند./

/ 0 نظر / 13 بازدید