قم ـ حضرت آیت الله العظمی ملکوتی مرجع عالیقدر تقلید پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از فرزندان پاسداران شمال غرب کشور، با اشاره به بیداری کشورهای منطقه و جهان، گفت: انقلاب اسلامی که به برکت امام خمینی(ره) شکل گرفت اکنون در حال صدور به سراسر جهان است.

معظم له با تاکید بر ضرورت حفاظت و پاسداری از انقلاب اسلامی اظهار داشتند: امروز دشمنان نظام اسلامی قدرت ما را بیش از خودمان می دانند و در صدد تضعیف نظام هستند.

حضرت آیت الله ملکوتی با اشاره به پیدایش شعار «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند»، خاطرنشان کردند: بعد از شهادت آیت الله قاضی و آیت الله مدنی بنده خطیب نماز جمعه تبریز شدم و به مردم گفتم من مسلم هستم و از طرف امام آمده ام، مردم نیز گفتند ما اهل کوفه نیستیم که مسلم را شهید کنیم و این شعار از آنجا و از تبریز آغاز شد.

ایشان بر تربیت انقلابی فرزندان به ویژه فرزندان پاسداران شمال غرب کشور تأکید کردند و افزودند: با تربیت صحیح و اسلامی فرزندان می توانیم بهتر از انقلاب اسلامی دفاع کنیم و این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن برسانیم.

آیت الله العظمی میرزا مسلم ملکوتی با اشاره به جنایات وهابیت در جهان اسلام آنها را تتمه خوارج دانسته و اظهار کردند: مسلمانان باید در برابر وهابیت متحد شوند.

انتهای پیام/