قم- جلسه اعضای مدیریت ارتباطات و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فقه جامعه المصطفی العالمیه با موضوع بصیرت افزایی در راستای شناساندن نظام ، انقلاب ، امام و رهبری به طلاب  با آیت الله هادی ملکوتی برگزار گردید.

    در این نشست آیت الله حاج شیخ هادی ملکوتی در زمینه لزوم استفاده از اساتیدی که به نظام اسلامی متعهد بوده و به رهبری و ولایت فقیه اعتقاد داشته باشند نکاتی را بیان داشتند.  شیوه صحیح تبلیغات در حوزه تبلیغ نظام اسلامی و رهبری معظم آن از دیگر موارد مورد تاکید ایشان بود. ایشان اظهار داشتند: تبلیغات باید به نحوی باشد که منجر به سوء تبلیغ نشده و باید طوری این امر پیگیری شود که در خلال بحث علمی و سیاسی فرد به سمت دریافت نتیجه صحیح و اصولی رهنمون شود نه اینکه با صحبت یک طرفه نوعی مقاومت ایجاد شود. فرزند مرحوم حضرت آیت الله العظمی حاج میرزا مسلم ملکوتی رضوان الله تعالی علیه بعنوان نمونه به بیان خاطراتی از مجلس اول ، موضوع سران حزب توده، خلق مسلمان و آیت الله شریعتمداری و همچنین مواضع آیت الله منتظری پرداخته و نقل بی طرفانه رویدادها در این قبیل حوادث را موجب ایجاد قضاوتی صحیح و منصفانه از سوی مخاطبین دانستند. قضاوتی که حتما و قطعا حقانیت نظام اسلامی در برخورد با حوادث مختلف سیاسی را به اثبات خواهد رساند. ایشان یکی از اهداف تاسیس جامعه المصطفی را تبیین اهداف والای نظام مقدس اسلامی و معرفی شخصیتهای ارزشمند نظام و در راس آن مقام معظم رهبری مدظله العالی  به جوامع مختلف مسلمانان دانستند.  


ایشان اظهار داشتند که سابقا فلاسفه و اندیشمندان غیر مسلمان برای شناخت تشیع به آثار نویسندگان مصری و لبنانی که عموما اهل سنت بودند مراجعه می کردند و تشیع از این طریق به جهان معرفی می شد آنهم به نحوی که خودشان می خواستند حال آنکه امروزه با توجه استقرار نظام دینی شیعه و وجود امکانات فراوان تبلیغی جهت شناساندن مکتب اهل بیت علیهم السلام به جهانیان من جمله  همین جامعه المصطفی العالمیه بعنوان یکی از موثرترین آنها امکان تببین و نشر معارف مذهب حقه اهل بیت فراهم گردیده و جهانیان با احکام و مسایل  عمیق و سعادت بخش آن آشنا می گردند. آیت الله حاج شیخ هادی ملکوتی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای را شخصیتی معرفی نمودند که بایستی با تمام توان مورد تایید و حمایت همگان  قرار گیرند. ایشان به ملاقات اخیر خود با رهبر معظم انقلاب حفظه الله تعالی اشاره نموده و گفتند: در این ملاقات که برای عرض تشکر از عنایت معظم له در خصوص ارتحال حضرت ایت الله العظمی والد صورت گرفت به ایشان عرض کردم که( "آقا" عزت شما عزت مسلمین است و ما اگر خواهان عزت اسلام و مسلمین هستیم باید عزت شما را بخواهیم.)

 و این همان نکته ای است که بایستی به منتقدان بباورانیم که عزت اسلام در عزت و عظمت رهبر معظم انقلاب شکل خواهد گرفت.