تهران- بعد از ظهر امروز دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی با حضور در بیمارستان مسیح دانشوری از مرجع عالیقدر شیعه حضرت آیت الله العظمی ملکوتی که بدلیل عارضه ریوی در این بیمارستان بستری هستند عیادت کردند. رییس مجلس شورای اسلامی از درگاه خداوند منان شفای عاجل مرجع عالیقدر شیعه را مسالت نمودند.

لازم بذکر است پیش از ظهر امروز نیز نمایندگانی از سوی استانداری آذربایجانشرقی جهت عیادت از معظم له در بیمارستان مسیح دانشوری حضور یافتند که با آقازادگان گرامی حضرت آیت الله العظمی ملکوتی مدظله العالی دیدار و گفتگو کردند.

پیش از این نیز آیت الله مجتهد شبستری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز ، نماینده آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر علی اکبر ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی ، برخی از وزرای فعلی و سابق و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در بیمارستان مذکور شفا و بهبودی کامل حضرت آیت الله العظمی ملکوتی را از خداوند متعال مسالت نمودند.

خاطرنشان می سازد معظم له در بخش آی سی یو بیمارستان مذکور بستری بوده و تحت مراقبتهای ویژه پزشکی قرار دارند لذا امکان ملاقات بمنظور عیادت از ایشان میسر نمی باشد.